ul. Bieżuńska 16,
87-510 Skrwilno

(54)2700086 881470544
sekretariat@zsskrwilno.pl

Dla rodzica

Potrzebne dokumenty

Dla ucznia

Zestawy zadań i ćwiczenia

Dla nauczycieli

Najważniejsze informacje

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Aktualności

Odsłony: 4506

Niecodzienne rozpoczęcie nowego roku szkolnego w reżimie sanitarnym odbyło się w Zespole Szkół w Skrwilnie. Uczniowie spotkali się w wyznaczonych klasach ze swoimi wychowawcami, którzy oprócz planów lekcji przekazali dzieciom także najważniejsze informacje na temat organizacji pracy w szkole.

W hali sportowej dyrektor ZS w Skrwilnie pani Iwona Jeżewska - Świeżak o godzinie 8.00 powitała pierwszoklasistów, zaś o godzinie 9.00 – uczniów klasy „0” oraz dzieci z grupy pięciolatków.

Nowy rok szkolny będzie odbywał się w szczególnym reżimie sanitarnym. Nie będzie obowiązku zakrywania nosa i ust podczas zajęć dydaktycznych. Natomiast dyrektor zarekomendował noszenie maseczki / przyłbicy w czasie przerw i w każdej innej sytuacji, w której uczeń czułby się zagrożony. Uczniowie będą jednak musieli pamiętać o dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku. Osoby, które wykazują niepokojące objawy, takie jak kaszel, powinny pozostać w domach, aby nie narażać pozostałych uczniów.

Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zobowiązani zostali do przestrzegania procedur funkcjonowania ZS w Skrwilnie w czasie stanu epidemii.

Kategoria: