ul. Bieżuńska 16,
87-510 Skrwilno

(54)2700086 881470544
sekretariat@zsskrwilno.pl

Dla rodzica

Potrzebne dokumenty

Dla ucznia

Zestawy zadań i ćwiczenia

Dla nauczycieli

Najważniejsze informacje

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Aktualności

Odsłony: 4399

Dnia 6 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I – III. Chętne do występów dzieci miały za zadanie przygotować się do recytacji dowolnego wiersza z twórczości dziecięcej oraz fragment prozy. Uczniowie wybrali różne utwory, które wspaniale zaprezentowali swoim kolegom oraz obecnym nauczycielom. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, natomiast komisja w składzie p. Joanna Wierzchowska i p. Małgorzata Piasecka wyłoniła najlepszych recytujących. Wyróżnienie otrzymał Krystian Michalski z  kl.I, trzecie miejsce zajęli: Julia Kęsicka z kl. IIa, Tymon Lewandowski z kl.I, drugie miejsce uzyskały: Julia Suska z kl.IIa i Alicja Celebucka z kl.IIb. Zwycięzcami konkursu zostali: Bartosz Dobiesz z kl. III b i Szymon Szczesiak z kl.IIb, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na 24 Powiatowym Konkursie Twórczości Dziecięcej w RDK w Rypinie. Konkurs przygotowała i  przeprowadziła p. Anita Okońska. Wszystkim recytującym serdecznie gratulujemy!

Kategoria: