ul. Bieżuńska 16,
87-510 Skrwilno

(54)2700086 881470544
sekretariat@zsskrwilno.pl

Dla rodzica

Potrzebne dokumenty

Dla ucznia

Zestawy zadań i ćwiczenia

Dla nauczycieli

Najważniejsze informacje

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Odsłony: 3287

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Skrwilnie długo czekali na ten dzień – Ślubowanie. Obostrzenia związane z Covid-19 i praca zdalna utrudniały zorganizowanie tak ważnego dnia.

Ale udało się! Dnia 28.01.2021r. uczniowie klas Ia i Ib wraz ze swoimi wychowawcami p. Sylwią Jałowiec i p. Anna Witkowską wzięły udział w uroczystym ślubowaniu. Gośćmi dzieci były p. Dyrektor Szkoły Iwona Jeżewska- Świeżak i p. Wicedyrektor Małgorzata Celebudzka.

Uczniowie pięknie, galowo ubrani zaprezentowali krótką część artystyczną, w której zdali pierwszy egzamin na ucznia. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Na koniec otrzymały dyplomy oraz upominki ufundowane przez rodziców.

Kategoria: