ul. Bieżuńska 16,
87-510 Skrwilno

(54)2700086 881470544
sekretariat@zsskrwilno.pl

Dla rodzica

Potrzebne dokumenty

Dla ucznia

Zestawy zadań i ćwiczenia

Dla nauczycieli

Najważniejsze informacje

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Odsłony: 3482

- Ogromnie cieszę się, że w trudnym czasie nauczania zdalnego kształcimy uczniów odnoszących liczne sukcesy, także poza naszym rejonem. Są chlubą skrwileńskiej szkoły – powiedziała dyrektor ZS w Skrwilnie pani Iwona Jeżewska-Świeżak.

W czasie nauki zdalnej nauczyciele Zespołu Szkół w Skrwilnie nie ustają w wysiłkach, by ich uczniowie mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dbają o ich wszechstronny rozwój i pomagają w osiąganiu sukcesów szkolnych.

Wśród uczniów szczególnie rozwijających swoje umiłowanie do nauki znalazła się w tym roku szkolnym Julia Kolczyńska, która uzyskała tytuł finalisty konkursu Kuratora Oświaty z języka polskiego. Uczennicę do konkursu przygotowała pani Maria Manelska. Wiktoria Słabkowska to kolejna uczennica, która reprezentowała szkołę na etapie wojewódzkim w konkursie Kuratora Oświaty z fizyki i zdobyła tytuł finalisty. Do konkursu uczennicę przygotowała pani Renata Teska. Swoje historyczne pasje realizował zaś Adam Malanowski, który pod okiem pani Danuty Ardanowskiej przygotował się do konkursu Kuratora Oświaty z historii. On także uzyskał tytuł finalisty.

Serdecznie gratulujemy!

Kategoria: