ul. Bieżuńska 16,
87-510 Skrwilno

(54)2700086 881470544
sekretariat@zsskrwilno.pl

Dla rodzica

Potrzebne dokumenty

Dla ucznia

Zestawy zadań i ćwiczenia

Dla nauczycieli

Najważniejsze informacje

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Odsłony: 462

W dniu 04.03.2020r. W Urzędzie Gminy w Rypinie odbył się Regionalny Konkurs wiedzy o Ziemi Dobrzyńskiej pod hasłem Ziemia Dobrzyńska Moja mała Ojczyzna dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych .Uczestniczyło w nim 56 uczniów z  19 szkół podstawowych z Ziemi Dobrzyńskiej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Adam Malanowski-kl VII a, Tymoteusz Kosobudzki kl VI b i Paweł Szczepański kl VI b. Nasi uczniowie zdobyli II miejsce, uzyskując 87 punktów, pierwsze miejsce zdobyła SP z Wąpielska, która zdobyła 89 punktów a III miejsce SP z Obrowa-77 punktów. Zatem  uczniowie z naszej szkoły  wykazali się duża wiedzą z zakresu znajomości historii, zabytków, postaci i środowiska przyrodniczego  naszego regionu.  W klasyfikacji indywidualnej Adam Malanowski zajął I miejsce uzyskując 32p\35p, Tymoteusz Kosobudzki  uzyskał 30 punktów i zajął III miejsce , Paweł Szczepański uzyskał 25 punktów. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej.

Kategoria: